fbpx

Tvoření s ovčí babičkou

Co se naučíš?

Pokaždé něco jiného. Jedná se o krátké odpolední kurzy se zkušenou lektorkou Janou Beránkovou. Víte, co je nitěná grafika, quilling, iris folding nebo ketlování? Ano? Jste dobří! Ne? Nejste o nic horší! V každém případě si tyto a spoustu dalších technik můžete přijít odzkoušet.

Co tě čeká a kdy tě to čeká?

K dispozici dostaneš veškerý materiál a pracovní potřeby, mezi které patří také káva, čaj nebo dobrá nálada. Avšak nic a nikdo ti nebude bránit přinést si něco z vlastních zásob.

Kurz ,,Nitěná grafika“ proběhne v neděli 3. října 2021 od 15:00 do cca 18:00.

Přeložíme-li polopaticky název kurzu do češtiny, bude to něco jako: “Tvorba obrázku za pomoci nitě.” To už zní docela jednoduše, ne? Ten obrázek si můžeš vymyslet nebo použít některou z připravených předloh.

Kurz ,,Korálky twin“ proběhne v neděli 7. listopadu 2021 od 15:00 do cca 18:00.

Dvě dírky těchto speciálních korálků přináší další možnosti tvoření. My jich využijeme k výrobě andělíčka. Rychlíci stihnou i hvězdičku. Když budou ty Vánoce…

Kurz ,,Pedig“ proběhne v sobotu 4. prosince 2021 od 17:00 do cca 20:00.

S dostatečným předstihem proběhne v netradiční den tento vánoční kurz. Úklid a shánění dárků nechte na poslední chvíli jako každý rok a přijďte si v klidu udělat andílka nebo zvoneček z pedigu.

Kurz ,,Obšívání kabošonů” proběhne v neděli 9. ledna 2021 od 15:00 do cca 18:00.

Neboj se! Nejedná se o nic živého… ani mrtvého. Kabošon je prostě takový malý pěkný kamínek. A tento kamínek nebo třeba knoflík, kousek skla či kuličku na kurzu z části zabalíme do sítě z korálků a vytvoříme tak přívěsek, brož nebo… nevím. Třeba napadne něco tebe.

Kurz ,,Iris Folding a Quilling“ proběhne v neděli 6. února 2021 od 15:00 do cca 18:00.

Zvládneš přeložit proužek papíru? A jsi tak dobrý, že ho dokážeš i namotat na špejli? Super! Přijď na kurz, dáme tomu trochu řád, a pak budeš moct říct, že ovládáš umělecké techniky Iris Folding a Quilling.

Kurz ,,Drátování“ proběhne v neděli 6. března 2021 od 15:00 do cca 18:00.

Stažením střepů keramiky drátem se dříve opravovali hrnce, hrnky ba i hrníčky. My si také nějakou nádobu odrátujeme. Nemusí být ani rozbitá a ani z keramiky. Může to být třeba skleněná flaška. Lépe se ovšem dělá s prázdnou. A vůbec nejlépe se dělá s vypitou.

Kde tě to čeká?

U Bažantnice 841, 538 03 Heřmanův Městec

Je to pro tebe?

Je to pro každého!

Kolik zaplatíš?

300,- Kč

Jak se přihlásíš?

Napíšeš nebo zavoláš.

Kam napíšeš nebo zavoláš?

721 429 332, info@venda.work