VENDA.work

Jmenuji se Václav Beránek a mám rád dřevo. Dokonce jsem kvůli němu „vystudoval“ dvě školy. Mezitím, předtím a potom jsem nasával (zkušenosti!) v různých dřevěných odvětvích. Pracoval jsem na pile, vyráběl kuchyně a vestavěné skříně z lamina, restauroval historické objekty, stavěl roubenky, opravoval parketové podlahy a samozřejmě také vyráběl nábytek, schody, okna, dveře a všechno možné z masivního dřeva.

VENDA.fachman

Vždy jsem si ale chtěl dělat věci po svém a tak vznikl VENDA.work. Kromě klasického truhlářství se věnuji mnoha uměleckým technikám, jako jsou řezbářství, soustružení, intarzie nebo vypalování. Dřevo je mým základním materiálem, ale ne jediným. Pokud máte požadavek na výrobu něčeho speciálního, prosím, obraťte se na mě!

VENDA.lektor

Skoro jako dřevo mám rád také lidi. A abych se mohl věnovat i dřevu i lidem, pořádám kurzy, na kterých učím výše zmíněné techniky. Kurzy jsou jak několikahodinové, tak několikadenní a krom toho, že se něco naučíte a dozvíte, strávíte krásný čas s krásnými lidmi, kteří mají stejný zájem jako Vy a jako já – dřevo.