Tvoření s ovčí babičkou

Co se naučíš?

Pokaždé něco jiného. Jedná se o krátké odpolední kurzy se zkušenou lektorkou a nejoblíbenější paní učitelkou na celém širém světě Mgr. Janou Beránkovou. Kurzy jsou vhodné pro rodiče v doprovodu dětí, případně obráceně, případně samostatně. Víte, co je nitěná grafika, quilling, iris folding nebo ketlování? Ano? Jste dobří! Ne? Nejste o nic horší! V každém případě si tyto a spoustu dalších technik můžete přijít odzkoušet.

Co tě čeká a kdy tě to čeká?

K dispozici dostaneš veškerý materiál a pracovní potřeby, mezi které patří také káva, čaj nebo dobrá nálada. Avšak nic a nikdo ti nebude bránit přinést si něco z vlastních zásob.

Kurz ,,Drátování“ proběhne v neděli 14. ledna 2024 od 15:00 do cca 18:00.

Stažením střepů keramiky drátem se dříve opravovali hrnce, hrnky ba i hrníčky. My si také nějakou nádobu odrátujeme. Nemusí být ani rozbitá a ani z keramiky. Může to být třeba skleněná flaška. Lépe se ovšem dělá s prázdnou. A vůbec nejlépe se dělá s vypitou.

Kurz ,,Papírové tvoření“ proběhne v neděli 11. února 2024 od 15:00 do cca 18:00.

Zvládneš přeložit proužek papíru? A jsi tak dobrý, že ho dokážeš i namotat na špejli? Super! Přijď na kurz, dáme tomu trochu řád, a pak budeš moct říct, že ovládáš umělecké techniky Iris Folding a Quilling.

Kurz ,,Obšívání kabošonů” proběhne v neděli 24. března 2024 od 15:00 do cca 18:00.

Neboj se! Nejedná se o nic živého… ani mrtvého. Kabošon je prostě takový malý pěkný kamínek. A tento kamínek nebo třeba knoflík, kousek skla či kuličku na kurzu z části zabalíme do sítě z korálků a vytvoříme tak přívěsek, brož nebo… nevím. Třeba napadne něco tebe.

Kurz ,,Korálky“ proběhne v neděli 14. dubna 2024 od 15:00 do cca 18:00.

Mimo jiné budeme pracovat s korálky twin, které mají dvě dírky. To přináší další možnosti tvoření. My jich využijeme k výrobě andělíčka. Rychlíci stihnou i hvězdičku.

Kurz ,,Pedig“ proběhne v neděli 12. května 2024 od 15:00 do cca 18:00.

Samozřejmě se dá plést i z proutí, ale tohle je jednodušší, elegantnější a hlavně, andílek nebo zvoneček z pedigu zabere mnohem méně místa než proutěný koš.

Kde tě to čeká?

U Bažantnice 841, 538 03 Heřmanův Městec

Je to pro tebe?

Je to pro každého!

Kolik zaplatíš?

300,- Kč

Jak se přihlásíš?

Napíšeš nebo zavoláš.

Kam napíšeš nebo zavoláš?

721 429 332, info@venda.work